Linky

www.otcovia.sk
www.striedavka.sk


Stiftung_logo_links_CMYK_MNadácia Volkswagen Slovakia podporuje inovatívne vzdelávacie projekty a svoj dôraz kladie na vzdelávanie mladých ľudí.
Vzdelanie sprevádza ľudí počas celého života. Učia sa, ďalej vzdelávajú, rozširujú si svoj horizont, zbierajú rozličné skúsenosti. Vzdelanie je kľúčom k osobnému rozvoju a pokroku. Ukončením školského štúdia sa vzdelávanie nekončí, ale tiahne sa ako červená niť celým životom. Preto motto Nadácie Volkswagen Slovakia znie: „Vedomosti tvoria budúcnosť“.
Viac informácií o Nadácii Volkswagen Slovakia a vyhlasovaných grantových programoch sa dozviete na:
http://www.nadacia-volkswagen.sk/

http://www.prosimspinkej.cz/

http://www.eduworld.sk/

http://www.zelajsi.sk/

Organizácia ŽELAJ SI vznikla v roku 2006. Jej cieľom je plniť sny sny ťažko a nevyliečiteľne chorých detí. Deti si môžu želať Kam by chceli ísť, S kým by sa chceli stretnúť, Čím by chceli byť alebo čo by chceli mať – najviac na svete.

ŽELAJ SI sa od svojho počiatku snaží o čestné jednanie s darcami. Je jedinou organizáciou na Slovensku, ktorej nemusíte dať peniaze, ale môžete priamo splniť sen dieťaťu. Ako prvá na Slovensku tiež zaviedla, že informuje na svojom webe o každom želaní, ktoré splnila a tak ľudia presne vidia, na čo sú ich peniaze použité.

Podporujme radosť handicapovaných detí – venujme im 5.- eur mesačne.

Pridaj komentár